O blogu SEMandSEO.pl

Zajawka oraz sposób na życie – tym jest dla nas przygoda z SEO, SEM i całym tym bałaganem w Google.
Na tym się znamy i o tym chcemy prawić na łamach naszego blogasa. I może Ci się wydawać że jesteśmy kolejnym blogiem o tejże tematyce, ale w odróżnieniu od innych, również tych najbardziej zacnych, postawiliśmy sobie za cel pisać prostym, konkretnym językiem, niekiedy z przymrużeniem oka i lekką dawką humoru – bo taka jest nasza wizja świata wyszukiwarek. Ta unikatowa możliwość odróżnia branżę SEO od adwokatów, chirurgów, sprzedawców nieruchomości i polityków – możemy sobie na to pozwolić.

Spędziliśmy lata na empirycznym zbieraniu wiedzy, szkoleniach, testach, doświadczeniach – zarówno w dużych agencjach jak i na froncie walki o codzienne przetrwanie freelancera, który zawsze zajmuje zaszczytne, ostatnie miejsce na każdej liście płatności faktur ;) Wiemy z czym to się je i wiemy, że można z tego żyć. Nasze doświadczenie zamierzamy nieść przez arkany netu (w drugim ręku trzymamy kaganek oświaty), dzieląc się nim z wszystkimi tymi, którzy poświęcają swój cenny czas czytając te wpisy, rozprawy, newsy i artykuły. Doceniamy to.

Wyszukiwarka Google i jej algorytm to nasz przepis na Coca Colę – lubimy Coca Colę i chcemy poznać jej skład możliwie najlepiej.
Pewnie nigdy nie upichcimy swojej, bo i po co, skoro powstała już jedna, bardzo dobra. Ale jako świadomi użytkownicy oraz ciekawi świata ludzie, chcemy wiedzieć z czym mamy do czynienia i zrozumieć to możliwie najlepiej.

Owszem, zarabiamy na tym – ale czy ktoś miał względem tego jakiekolwiek wątpliwości? :) Ważne jednak, aby wykonywana prac była jakościowa, rzetelna i uczciwa – bo czasy internetowego śmietnika w SERP mamy już za sobą i z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć: nie dołożyliśmy do tego ani jednego linka od siebie. Od zawsze wyznajemy biały, dobry internet i dzięki temu nie musieliśmy przechodzić przez nagłe i wymuszone zmiany przy każdym Pingwinie czy Pandzie.

Obserwuj nas, zobacz jak się rozwijamy i wkładamy swoje 5 groszy do świata wyszukiwarek i branży SEO.

 

SEO: help ever, hurt never.

SEO: help ever, hurt never.

Zaintrygowany? Skontaktuj się z nami.